čtvrtek 27. listopadu 2014

Vděčnost

Zamýšlel(a) ses někdy nad úplně obyčejnýma věcma, které bereme samozřejmě, a nejsme vlastně za ně vděční? Proč? To nevím. Ale vím něco jiného...


Vymysli teď hned 3 věci, situace, lidi apod., za které jsi dnes den vděčný(á).

...a pak scrolluj dolů...
...přemýšlej a nepodváděj. Zapiš si 3 věci, za které jsi vděčný, vděčná. Do té doby nepokračuj dále!Už máš vymyšleno?A teď za ty věci, osoby, situace poděkuj dané osobě, vesmíru, Bohu, andělům, nebo jakékoliv jiné osobě, energii...Prostě v co věříš. Buď vděčný(á) i za drobnosti! Vybav si je, znovu si je prožij jako kdybys koukal(a) na film, hluboce se nadechni. Poděkuj a buď za ty tři věci vděčný(á). Dej tomu klidně několik minut a až pak pokračuj.


Jaký to je nyní pocit? Cítíš se lépe? Jak? Radostně? Naplněně? Vděčně? Plný(á) energie? Není ten život najednou pozitivnější a lepší? :)

Říká se, a osobně to mohu potvrdit, že lidé, kteří jsou vděční, tak prožívají daleko šťastnější život a daleko častěji přilákávají více pozitivních věcí, které si přejí, do svého života.

Zkus si po dobu jednoho měsíce každý den sepsat 5 věcí, za které jsi byl(a) daný den vděčný.  Každý den, třeba ideálně před spaním, ať mozek dostane jen ty dobré věci do podvědomí před usnutím!

Budu rád, když mi napíšeš po měsící, jaké to bylo!

Žádné komentáře:

Okomentovat