O blogu

Vždy, když cestuji, tak mě vše okolo nutí sdílet někde nové poznatky. Měsíční pobyt v Dubaji mě konečně donutil pustit se do psaní blogu o všem zajímavém. Dubaj se pomalu stává pro mě osudovým místem, vždy mě ohromně posune o velký kus dále a rád bych toto "poslal někam dál".

O čem bude tento blog:
  • Tenhle blog bude o mých názorech a představách, mám rád konstruktivní kritiku a opačné zajímavé logické názory…nemám ale rád negáče, co jen sedí a kritizují a nic nedělají a doufám, že takoví tento blog nebudou číst 
  • Jsem realista, melancholik, co má rád přesná data. Od mala musím vše mít vyjasněné a logicky zdůvodněné. I tak věřím na věci, které prostě nejdou vysvětlit. Nelogické? Ano. Ale život a realita mě každým dnem přesvědčují, že se asi budu muset smířit s tím, že některé věci nejdou vysvětlit. Je jen třeba je akceptovat, aby člověk žil ve flow a osobním naplnění.
  • Nesnáším duchovno a moc spirituální věci. Proč? Protože mě vytáčí, že ty věci často fungují a nedají se logicky vysvětlit 
  • Jsem jen člověk, který je nedokonalý a proto k sobě potřebuji lidi, kteří mě pomáhají a doplňují v tom, v čem jsem slabý.

Pokud tenhle blog alespoň jednoho člověka inspiruje nebo donutí k zamyšlení, které mu třeba v určité fázi života změní život, tak budu šťastný a cíl tohoto blogu bude naplněn. Proč to tak cítím a chci? Protože se mi za poslední dobu dostalo mnoho „požehnání“ a darů od jiných, kteří mě drobnými myšlenkami nebo skutky obrovsky posunuli. A já bych to rád POSLAL DÁL.

Budu rád za veškeré feedbacky a názory - vojta@foreigners.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat